Zabawa dla miłośników jedzenia – ogłoszenie wyników

Zabawa dla miłośników jedzenia – ogłoszenie wyników

Dnia 18 listopada zakończyła się ZABAWA DLA MIŁOŚNIKÓW JEDZENIA, którą ogłosił Grill Kamado 29 października 2018 roku. Tematyką konkursu były potrawy, które zostałyby przyrządzone na grillu ceramicznym Grillu Kamado Mini. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie umieścić zdjęcie dowolnej potrawy, którą przygotowaliby na Grillu Kamado Mini pod postem konkursowym. Nagrodą w konkursie był Grill Kamado Mini.

Dnia 19.11.2018 Komisja konkursowa stanęła przed wielkim dylematem. Bowiem uczestniczy przesłali ciekawe zdjęcia potraw. Każde z nich było inne, wyjątkowe. Dania, które pojawiły się to między innymi: dorada z warzywami, grillowane krewetki na szpinakowych  poduszkach, grillowane gruszki z serem, soczyste nóżki z kurczaka na ostro, kiełbaski, burgery, ryby, grillowane oscypki w koszulce z szynki, grillowane roladki z bakłażana, polędwiczki, a także różnorodne szaszłyki.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić autora powyższego zdjęcia, doceniając przede wszystkim kreatywność dania.

Serdecznie gratulujemy autorowi  zdjęcia, który na Kamado grillowałby polędwiczki wieprzowe z camembertem rozpływającym się, batatem słodkim na bakłażanie, czyli Pani Magdalenie Kaczmarek. Z Grillem Kamado przygotowywanie posiłków ułatwi Pani pracę. Dania będą jeszcze bardziej soczyste oraz aromatyczne.

Jednocześnie dziękujemy wszystkim osobom, którzy wzięli udział w konkursie.

Zapraszamy do śledzenia nas na kanale YouTube , portalu Facebook oraz Instagram.
Co myślicie o takich konkursach? Czy chcielibyście aby w przyszłości pojawiły się podobne? Dajcie znać w komentarzu 🙂