Wołowina z Grilla Kamado z Czosnkiem (Ligawa)+ ogłoszenie wyników konkursu – Nomart – Praktyka u Praktyka.

Wołowina z Grilla Kamado z Czosnkiem (Ligawa)+ ogłoszenie wyników konkursu – Nomart – Praktyka u Praktyka.

Dzisiaj przychodzimy do Was z nową propozycją dania do grillowania. Tym razem Nomart grilluje na Grillu Kamado wołowinę z czosnkiem.  Danie idealne na obiad, czy też kolację w gronie rodziny, przyjaciół.  Świeże powietrze, zapach mięsa, czy może być wspanialej? Więcej na ten temat w zamieszczonym poniżej filmie, wersja opisowa dostępna pod adresem: kliknij

Ogłoszenie wyników.

Zapewne ciekawi jesteście jak mają się wyniki konkursu, który został ogłoszony 26.04.2019 i trwał do 05.05.2019. Dla przypomnienia, zgodnie z zasadami uczestnicy mieli za zadanie napisać  krótką formę tekstową rymowaną lub nie zawierającą słowa ” Grill Kamado”. Słowa mogły występować odwrotnie: Kamado Grill. Dopuszczalne było to, że wyrażenie może stanowić  dwa oddzielne słowa w różnych miejscach tekstu. Z nadesłanych tekstów społeczność wybrała 10 propozycji tekstu, następnie komisja konkursowa wyłoniła 3 autorów tekstu, którzy zostaną nagrodzeni.

Z wielką przyjemnością informujemy! 

Nagrodę główną w postaci Grilla Kamado Mini otrzymuje:
– Marta Trzeciak, autorka tekstu:

„Goście jadą już gromadą, Czas rozpalić grill Kamado! Trzaska węgiel, ogień płonie, Niesie wiatr ogniska wonie. Na ruszt mięsa ciężkie kładę, Grill Kamado da im radę. Pachnie karczek wyśmienicie, Stek już skwierczy należycie. Zaraz uczta się  rozpocznie – Znów Kamado nie odpocznie!”

Firmową koszulkę otrzymują:
– inouser, autor tekstu:

„Czy biesiada, czy zabawa Grill Kamado świetna sprawa!

– Tomasz Szwed, autor tekstu:

„Grille w domu stały różne, kwadratowe i podłużne, elektryczne i węglowe, betonowe i gazowe. W sumie siedem naliczyłem. Gdy Kamado wpadło w oko, poczytałem i… kupiłem. Na początku było ciężko. Twarde steki, brak przepisów Nie skłaniały do popisów. Ale teraz jest wspaniale. Wszystko pyszne, doskonałe. Grill Kamado to jest to. Nie wie ten, kto nie spróbuje. Może Was ktoś poczęstuje?”

Serdecznie gratulujemy!
Jednocześnie dziękujemy wszystkim osobom, którzy wzięli udział w konkursie.