Jak odkryliśmy Grill Kamado

Jak odkryliśmy Grill Kamado

Jak odkryliśmy Grill Kamado

Chcielibyśmy podzielić się z Wami opowieścią o odkryciu Grill Kamado…

Podróże po USA, Azji i Japonii sprawiły, że poznaliśmy bogactwo kulinarnych inspiracji. Jako miłośnicy grillowania fascynowaliśmy się posiłkami przyrządzanymi na rożnie. Podglądaliśmy najlepszych kucharzy, ich sposób przygotowania potraw na ruszcie. Poznawaliśmy jakie urządzenia do grillowania są używane. Nauczyliśmy się nowego sposobu przyrządzania potraw – barbecue – dłuższe przyrządzanie mięsa w stosunkowo niskiej temperaturze z udziałem dymu. W Stanach Zjednoczonych jedliśmy steki. Zupełnie inne preferencje kulinarne mają Chińczycy — u Nich kosztowaliśmy owoce morza.

Jako pasjonaci grillowania ciągle zastanawialiśmy się jak dojść do perfekcji w metodach grillowania. Naszym marzeniem było poczęstować gości soczystym i pachnącym mięsem. Chcieliśmy być jak Ci kucharze z różnych zakątków świata, podglądanymi przez najbliższych. Wtedy, podczas ostatniej podróży odkryliśmy wspaniały produkt — Grill Kamado, który rozpalił naszą kucharską wyobraźnię. Możliwe w nim jest wędzenie, pieczenie, grillowanie z jednoczesną kontrolą temperatury. Warzywa, owoce, mięsa ryby – różnorodność stworzenia potraw i zachowania ich wartości odżywczych.

Dlatego teraz z dumą możemy Wam przedstawić ten produkt – Grill Kamado. Rozpalcie swoje kucharskie wyobraźnie razem z nami. Nawet jeżeli jesteście początkującymi smakoszami, czeka na Was z pewnością wiele niespodzianek. Jedna potrawa, a wiele sposobów jej przygotowania na tym niezwykłym urządzeniu.

Zapraszamy do naszego sklepu: http://grillkamado.pl/shop/